Kelio asfaltavimas

Kelio asfaltavimas

Pradžia Forumai Bendros diskusijos Kelio asfaltavimas

Rodoma 10 įrašų - nuo 1 iki 10 (viso: 10)
 • Autorius
  Įrašai
 • #154
  arvydas
  Participant

  Kadangi kelio asfaltavimo projektas pinigu surinkimo arzvilgiu kaip ir persoko i antraja puse, taciau reikalingi pinigai dar nesurinkti kvieciu dalintis nuomonem del sio projekto igyvendinimo perspektyvu.

  #156
  Vaidas.M
  Participant

  Kokios perspektyvos su asfaltavimu?

  #159
  Upelio34
  Participant

  Pinigus surinkti laiku iš visų sklypų manau misija neimanoma. Siūlau sumokėti nario mokestį į priekį už metus ar du, ir sitaip surinkti likusią sumą.

  #160
  Vaidas.M
  Participant

  Siūliau tą pačią mintį. Gal kad paskatinti nariu sumokejima į priekį reiktų ar tai sumažinti sumą bendrą šiek tiek, ar tai leisti talkose nedalyvauti ar pan… 🙂

  O iki kada yra tas pinių surinkimo terminas? Kas atsitinka jei nespejam?

  #162
  Arvydas
  Svečias

  Viskas butu puiku, aisku i prieki galima ir visa kita, bet yra galbut keletas niuansu:
  Itariu nemazai zmoniu kuriu kontaktai yra pasene ir jie nera normaliai informuojami kas cia vyksta, todel jei turit galimybiu labai gerai, kad turintys kontaktus informuotumet aplinkinius (pridetame zemelapyje galima kazkiek susitikrint).

  Taip pat, kaip ir visur ir visada, yra tokiu, kurie svetimom rankom ir pinigais viska pasidaryt nori.

  Daugiau nei puse pinigu surinkta, taip, kad perpektyva siokia tokia yra. Kazkada kazkas tures sprendimus jau kazkokius priimineti, bet problema – paskutiniai rinkimai kaip ir suspenduoti

  #166
  Upelio34
  Participant

  Kokia cia proga suspenduoti?

  #239
  Saulius
  Svečias

  Pritariu, tai įdėjai, kad galėtume susimokėti nario mokestį į priekį ir tas surinktas lėšas panaudoti kelio asfaltavimui. Reikia iki susirinkimo, kad bendrijos buhalterė paskaičiuotų kiek po kokią sumą nario mokesčio turėtų pravesti tie gyventojai, kurie yra mokūs ir supranta apie kelio naudą. Kai susimokėsime už kelio asfaltavimą savivaldybei, tada galėsime teisiniu būdu reikalauti skolų iš skolininkų. Prašau įtraukti į susirinkimo darbotvarkę šį klausimą. O apie pasitraukimą iš kelio asfaltavimo projekto net neturi būti kalbos per susirinkimą.

  #257
  Jovita
  Svečias

  Nesutinku moketi uz kitus jokio mokescio ı priekį. Kuo gyventojai, sąziningai susimokėjě uz kelią blogesni uz tuos , kurie piktybiskai nemoka, nes yra gyvenancių ir nemokancių.

  #262
  Svečias

  Gali su tais mokesčiais į priekį gautis taip, kad kažkiek susimokės, tačiau tai bus menkas skaičius, lyginant su trūkumu. Be to kai visi pinigai į kelią bus sukišti gali nebelikt lėšų einamosioms išlaidoms, o tada….

  #16560
  slime194
  Participant

  Pritariu L:D

Rodoma 10 įrašų - nuo 1 iki 10 (viso: 10)
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.