Kas naujo

Kas naujo

2024-03-19 Klaipėdos vanduo informacija, dėl SB „Gulbė“ įtraukimo š vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo plėtros planus


2023-12-01 Kreipėmės į Klaipėdos rajono savivaldybės saugaus eismo komisiją su prašymu dėl galimybės Lelių kaime Alyvų gatvėje riboti sunkiasvorio transporto eismą.

Atsakymas čia:


2022-06-14 Informacija iš Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos
Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus

Smeltalės up. bus remontuojamas 7.783 km ruožas (pridedu schemą). Darbus atliks UAB „Šilutės polderiai“. Kadangi šis upelis kertasi su elektros, ryšių, vandentiekių ir kitų inžinerinių tinklų linijomis, šiuo metu įmonė derina kasimo leidimus, darbus planuoja pradėti artimiausiu metu (šią savaitę). Griovys yra pradedamas valyti žemupyje ir valomas prieš vandens srovę. Pagal parengtą projektą bus šalinami krūmai, valomas dumblas  iš griovio dugno susikaupimo vietose iki projektinio lygio, remontuojamos pralaidos ir drenažo žiotys. Per Jūsų sodus griovys įrengtas 380 metrų. Ši atkarpa taip pat numatyta išvalyti. Ekskavatoriumi dumblas bus kasamas iš griovio dugno, paskleidžiamas palei griovio kraštą. Palei griovio kaštą turės pravažiuoti ekskavatorius. Galite įspėti sodininkus, kad medžiai ir krūmai, kurie trukdys darbams, bus šalinami. Dėl konkrečių darbų derinimo su Jumis susisieks statybos darbų vadovas Ričardas Olberkis (tel. 8 686 47 2100).


2022-05-26 Gautas atsakymas, dėl SB „Gulbė“ skundo, dėl neteisėto vamzdžio kanale.

Kviečiame susipažinti su atsakymu:


Turime gerų naujienų! Gavome paskutinį raštą – įsakymą, dėl Alyvų g. 7A sklypo nuomos iš valstybės. Labai džiaugiamės, praeitas ilgas kelias, pagaliau turime sklypą, kuriame tikimės bus nuveikta daug gražių darbų ir prasmingai panaudota erdvė mūsų visų poreikiams!

Su dokumentu galite susipažinti čia:


Klaipėdos raj. savivaldybės atsakymas, dėl Alyvų g., kelio riboto greičio zonos ženklo.

2022-03-25


Klaipėdos rajono savivaldybės informacija: „Dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų, rengiamų sodininkų bendrijų teritorijose „

Kviečiame susipažinti su dokumentu, kuriame rasite informaciją dėl valstybinės žemės formavimo ir pertvarkymo tvarkos. Dokumentas patalpintas skiltyje *Savininkams – Dokumentai* jį galite peržiūrėti ir čia : https://sbgulbe.lt/wp-content/uploads/2022/03/Del-zemes-sklypu-formavimo-ir-pertvarkymo-projektu-rengiamu-SB-teritorijose.pdf


Dėl Smeltalės upelio užtvenkimo

2021-11-24

Tikriausiai pastebėjote, Alyvų g. gale, Smeltalės upelyje didelius pralaidos vamzdžius. Šie vamzdžiai sukrito į upelį, taip apsunkindami ir taip prastą vandens pratekėjimą. Bendrija kreipėsi į Klaipėdos rajono savivaldybės administraciją, padėti išspręsti susidariusią situaciją.

Atsakymas:


SB „Gulbė“ teritorijos ribos

2021-10-28

SB „Gulbė“ teritorijos ribų nustatymas ir įregistravimas baigėsi. Dėl įvairių biurokratinių kliūčių užtruko beveik metus laiko. Dabar turime visos teritorijos oficialiai nustatytas ribas, geodezinius matavimus, visa tai užregistruota registrų centre. Elektroninė bylos versija yra labai didelės apimties, jei yra norinčių susipažinti su byla, galite kreiptis į bendrijos pirmininką.


Alyvų gatvėje sunkiasvoris transportas 2021-10-19

Turbūt ne vienas pastebėjote, Alyvų gatvėje važiuojančias sunkiasvores transporto priemones. Reaguodami į susidariusią situaciją, policijai buvo pateiktas oficialus pranešimas. Gautas atsakymas: suaktyvins patruliavimą ir vykdys eismo kontrolę.

Papildyta 2021-10-27


Smeltalės upelis

2021-10-12

Bendrijos vardu, oficialiai buvo kreiptasi į Klaipėdos raj. savivaldybės administraciją ir Sendvario seniūniją, dėl užsikimšusio Smeltalės upelio prolemos. Tikimės, kad į mūsų prašymą bus atsižvelgta ir siūlomi problemos sprendimų variantai.

Papildyta 2021-10-28

Gautas atsakymas, dėl bebrų padarytos žalos ir užtvenktų vietų išvalymo. Tikimės, kad ši problema bus išspręsta.


Atnaujinti informaciniai stendai

2021-09-20

Bendrijos gatvelėse turime informacinius stendus primenančius apie bendras tvarkos taisykles. Stendai buvo išblukę, todėl atnaujinome ženklus.


Pastatytas sferinis veidrodis

2021-09-10

Išvažiuodami iš Rugiagėlių gatvės vairuotojai susiduria su prastu matomumu Alyvų gatvėje. Norint užtikrinti saugumą kelyje pastatėme sferinį veidrodį. Dėkojame pirmininkui ir jam talkinusiam kaimynui!


Utilizuota nuardyta tvora

2021-09-06

2021-08-21 Talkos metu buvo nuardyta vielinė tvora palei Alyvų gatvę, kurią bendrija pridavė atliekų utilizavimui. Už metalo laužą į bendrijos sąskaita pervesta 177,10 Eur.


Alyvų g. tvoros demontavimas

2021-08-07

Tinklinė tvora ~260 metrų esanti palei Alyvų g.yra avarinės būklės, neatlieka savo funkcijos atrodo nepatraukliai  ir driekiasi šalia važiuojamosios dalies reprezentacinėje bendrijos pusėje. Pakartotinio bendrijos susirinkimo metu, buvo nutarta ir nubalsuota, tinklinę tvorą esančią Alyvų g. išardyti ir demontuoti, paliekant žalią alėją su takeliu. Susipažinti su nutarimu galima čia: II Visuotinio susirinkimo protokolas 2021-07-05

Tvoros demontavimo darbai prasidės rugpjūčio pabaigoje organizuojamoje talkoje. Kviečiame prisdėti prie aplinkos tvarkymo.


Mini biblioteka

2021-07-24

Bendruomenėje sklandė idėja apie mini bibliotekos-knygų dalijimosi vietą. Mintis virto realybe ir nuo šiol Alyvų g. pradžioje, autobusų stotelėje turime įrengtą knygų dalijimosi stotelę.

Labai prašome nelaužyti, saugoti ir vertinti kaimynų sukurtą darbą. Kaimynas Virgis Arbatauskas pastatė biblioteką, o kaimynė Genovaitė Elena Ingaunienė atrinko ir sudėjo knygas. Didelis Jums AČIŪ!

Prie bibliotekos veiklos galime prisidėti visi, keisdamiesi knygomis ir papildydami bibliotekėlę 😉


Mokėjimai už sodo žemę

2021-07-05

2021-07-05 visuotinio bendrijos susirinkimo metu, revizorės pristatė metinę finansinę atsaskaitą, kurioje buvo pristatyta buhalterės detalizuota mokėjimų už sklypus, skolas, permokas ir nepriemokas informacija.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į savo sklypo dydį mokant sodo mokestį. PVZ: sodo mokestis yra 6eur/aras+(talkos), bet Jūsų sklypas yra 6,13 aro arba 5,87 aro. Todėl prašome atliekant mokėjimus skaičiuoti tikslų savo sklypo dydį : 6,13aro x 6eur+(talkos).

Sklypų dydžius pagal sklypo numerį galite pasitikslinti čia : Sklypų sąrašas Numeris-arai


Dėl Smeltalės upelio tvarkymo

2021-06-28

Pirmininko iniciatyva, raštu buvo kreiptasi į Klaipėdos rajono savivaldybę, dėl Smeltalės upelio sutvarkymo. Buvo gautas raštiškas atsakymas: „Informuojame, kad šiais metais yra rengiamas Smeltalės upelio ir jame esančių melioracijos statinių remonto projektas. Pagal prarengtą projektą darbus planuojame atlikti 2022 m.“ nuoroda į dokumentą – Klaipėdos raj.sav. atsakymas, dėl Smeltalės upelio sutvarkymo 2021-06-27

Tikimės, kad pažadai pavirs darbais ir šalia turėsime sutvarkytą upelį 😉


Pastatytas sferinis veidrodis

2021-04-06

Ties įvažiavimu į Gulbės gatvę pastatytas sferinis veidrodis, padėsiantis užtikrinti saugų išvažiavimą į pagrindinę Alyvų gatvę. Valdybos posėdžio protokolas 2021.03.07 (Veidrodis)

Priminimas visų sklypų savininkams – turintys augalus šalia įvažiavimų ir keliukų, apgenėkite juos, kad jų augmenija netrukdytų eismui.


Gatvelių remonto darbai

2021-03-24

Visose bendrijos gatvelėse buvo atvežta skaldos ir traktoriaus pagalba užlygintos gatvelių duobės. Prašome ties savo sklypais pasilyginti susiformavusius kalniukus, kad kelias būtų lygus ir vientisas. Ačiū už suprantingumą ir savitarpio pagalbą.


Pradėtas sklypo formavimas

2021-03-02

2021-02-08 Klaipėdos raj., savivaldybei buvo pateiktas prašymas, dėl žemės sklypo Alyvų g., formavimo ir pertvarkymo projekto rengimo. Bendrijos valdyba krepėsi dėl šio sklypo pertvarkymo ir prijungimo prie bendrijos nuosavybės (Žemėlapyje pažymėta vieta X). Procesas vyksta, tikimės palankaus bendrijai rezultato. Ko pasekoje turėsime bendrą viešą erdvę, kurioje galvojame įrengti vaikų žaidimų aikštelę, vietą suoliukams gal ir suaugusiems veiklos, vieta susirinkimams ir panašiai. Labai norėtume iš Jūsų sulaukti pasiūlymų ką ir kaip galėtume ten įsirengti, kaip Jūs įsivaizduojate, kas ten galėtų stovėti ir kaip tai įgyvendinti. Visos nuomonės ir pasiūlymai labai laukiami! el.pastu: sb.gulbe@gmail.com


Pakeistas šviestuvas

2021-03-02

Pakeistas neveikiantis šviestuvas, šviesiau bus ties Jurginų g. 1-3 sklypais.


Pasikeitė SB „Gulbė“ adresas

2021-02-04

Registrų centre užregistruotas naujas SB „Gulbė“ adresas. Visą korespondenciją skirtą SB „Gulbei“ gausime nauju adresu: Gulbės g.24, LT-91300, Lelių kaimas, Klaipėdos raj. sav. Šiuo adresu pakabinta pašto dėžutė prilauso SB „Gulbė“.


Pakeisti šviestuvai

2021-02-03

Dar trijose gatvėse seni, neveikiantys šviestuvai pakeisti naujais. Grybų ir Uogų gatvių sankryžoje; Rugiagėlių gatvėje ties 160-161 sklypais; Gulbės gatvėje ties 95 sklypu. Žemėlapyje pažymėta žvaigždutėmis, kuriose vietose tamsiu paros metu bus šviesiau.


Patvirtinti SB „Gulbė“ įstatai

2021-02-01

2020-08-24 Sodininkų bendrijos „GULBĖ“ visuotinio eilinio pakartotinio narių susirinkimo darbotvarkėje buvo aptariama ir balsuojama už naujos redakcijos įstatų tvirtinimą, įgaliojimą juos pasirašyti bei užregistruoti registrų centre. Įstatai buvo perduoti notarui peržiūrėti ir patvirtinti, 2021-01-21 užregistruoti Registrų centre. SB Gulbė įstatai 2021-01-21 Su įstatais ir visais kitais SB „Gulbė“ dokumentais galite susipažinti puslapio skiltyje SAVININKAMS→DOKUMENTAI.


Pakeisti šviestuvai

2021-01-11

Neveikiantys šviestuvai buvo pakeisti naujais Slyvų g. 12 ties 49-50 sklypais ir Jurginų g. 11 ties 186-224 sklypais. Šie ruožai vakarais bus apšviesti. Primename, kad viena talka užskaitoma, jei bendrijos narys prie savo elektos tinklo yra prijungęs šviestuvą, apšviečiantį bendrijos gatvę. Jei turite šalia sklypo bendro naudojimo gatvės šviestuvą jis turi būti nukreiptas į gatvės pusę. Jei šviestuvas neveikia arba norėtumėte apšviesti savo gatvės ruožą, prašome susiekti su pirmininku.


Tvarkomės po talkų

2020-12-05

Sukauptos šakos po talkų, susmulkintos ir išvežtos į žaliųjų atliekų aikštelę. Pirmininkui talkino: Vaidas Eičinas, Tomas Rakauskas, Laurynas Jankauskas. Ačiū vyrai!


Vamzdžiai bendrijos griovyje

2020-11-02

Kitapus griovio esantys sklypai, kuriuose statomi namai jungiasi vamzdžius į kanalą. 2020-11-02 Sodininkų bendrija „Gulbė“ pateikė prašymą NTŽ (Nacionalinė žemės ūkio tarnybą), norėdama gauti išaiškinimą dėl griovio esančio pagal tvorą sodų teritorijoje (foto), ar galima tokia veikla ir kokius leidimus jie privalo turėti. NTŽ atsakymas čia

Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos atsakymas 2021-04-23


Išardyta tvoros dalis

2020-10-23

Sodų bendrijos teritoriją juosia tinklnė tvora, ji yra bendrijos nuosavybė. Tvoros dalis buvo savavališkai išardyta kaimyninio sklypo, kuris yra ne sodininkų bendrijoje. Bendrija kreipėsi į savininką ir policiją dėl tvoros atstatymo, šiai dienai istorija dar nebaigta. Jei pastebėjote kokių neteisėtų veiksmų su bendrijai priklausančiu turtu, būtinai informuokite pirmininką. Ačiū 😉 SB „Gulbė“ pareiškimas policijai Istorijos pradžia čia