Kas naujo?

Kas naujo?

 


Alyvų g. tvoros demontavimas / 2021-08-07

Tinklinė tvora ~260 metrų esanti palei Alyvų g.yra avarinės būklės, neatlieka savo funkcijos atrodo nepatraukliai  ir driekiasi šalia važiuojamosios dalies reprezentacinėje bendrijos pusėje. Pakartotinio bendrijos susirinkimo metu, buvo nutarta ir nubalsuota, tinklinę tvorą esančią Alyvų g. išardyti ir demontuoti, paliekant žalią alėją su takeliu. Susipažinti su nutarimu galima čia: II Visuotinio susirinkimo protokolas 2021-07-05

Tvoros demontavimo darbai prasidės rugpjūčio pabaigoje organizuojamoje talkoje. Kviečiame prisdėti prie aplinkos tvarkymo.


Mini biblioteka / 2021-07-24

Bendruomenėje sklandė idėja apie mini bibliotekos-knygų dalijimosi vietą. Mintis virto realybe ir nuo šiol Alyvų g. pradžioje, autobusų stotelėje turime įrengtą knygų dalijimosi stotelę.

Labai prašome nelaužyti, saugoti ir vertinti kaimynų sukurtą darbą. Kaimynas Virgis Arbatauskas pastatė biblioteką, o kaimynė Genovaitė Elena Ingaunienė atrinko ir sudėjo knygas. Didelis Jums AČIŪ!

Prie bibliotekos veiklos galime prisidėti visi, keisdamiesi knygomis ir papildydami bibliotekėlę 😉

 


Mokėjimai už sodo žemę / 2021-07-05

2021-07-05 visuotinio bendrijos susirinkimo metu, revizorės pristatė metinę finansinę atsaskaitą, kurioje buvo pristatyta buhalterės detalizuota mokėjimų už sklypus, skolas, permokas ir nepriemokas informacija.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į savo sklypo dydį mokant sodo mokestį. PVZ: sodo mokestis yra 6eur/aras+(talkos), bet Jūsų sklypas yra 6,13 aro arba 5,87 aro. Todėl prašome atliekant mokėjimus skaičiuoti tikslų savo sklypo dydį : 6,13aro x 6eur+(talkos).

Sklupų dydžius pagal sklypo numerį galite pasitikslinti čia : Sklypų sąrašas Numeris-arai


Dėl Smeltalės upelio tvarkymo / 2021-06-28

Pirmininko iniciatyva, raštu buvo kreiptasi į Klaipėdos rajono savivaldybę, dėl Smeltalės upelio sutvarkymo. Buvo gautas raštiškas atsakymas: „Informuojame, kad šiais metais yra rengiamas Smeltalės upelio ir jame esančių melioracijos statinių remonto projektas. Pagal prarengtą projektą darbus planuojame atlikti 2022 m.“ nuoroda į dokumentą – Klaipėdos raj.sav. atsakymas, dėl Smeltalės upelio sutvarkymo 2021-06-27

Tikimės, kad pažadai pavirs darbais ir šalia turėsime sutvarkytą upelį 😉


Pastatytas sferinis veidrodis / 2021-04-06

Ties įvažiavimu į Gulbės gatvę pastatytas sferinis veidrodis, padėsiantis užtikrinti saugų išvažiavimą į pagrindinę Alyvų gatvę. Valdybos posėdžio protokolas 2021.03.07 (Veidrodis)

Priminimas visų sklypų savininkams – turintys augalus šalia įvažiavimų ir keliukų, apgenėkite juos, kad jų augmenija netrukdytų eismui.


Gatvelių remonto darbai / 2021-03-24

Visose bendrijos gatvelėse buvo atvežta skaldos ir traktoriaus pagalba užlygintos gatvelių duobės. Prašome ties savo sklypais pasilyginti susiformavusius kalniukus, kad kelias būtų lygus ir vientisas. Ačiū už suprantingumą ir savitarpio pagalbą.

 


Pradėtas sklypo formavimas / 2021-03-02

2021-02-08 Klaipėdos raj., savivaldybei buvo pateiktas prašymas, dėl žemės sklypo Alyvų g., formavimo ir pertvarkymo projekto rengimo. Bendrijos valdyba krepėsi dėl šio sklypo pertvarkymo ir prijungimo prie bendrijos nuosavybės (Žemėlapyje pažymėta vieta X). Procesas vyksta, tikimės palankaus bendrijai rezultato. Ko pasekoje turėsime bendrą viešą erdvę, kurioje galvojame įrengti vaikų žaidimų aikštelę, vietą suoliukams gal ir suaugusiems veiklos, vieta susirinkimams ir panašiai. Labai norėtume iš Jūsų sulaukti pasiūlymų ką ir kaip galėtume ten įsirengti, kaip Jūs įsivaizduojate, kas ten galėtų stovėti ir kaip tai įgyvendinti. Visos nuomonės ir pasiūlymai labai laukiami! el.pastu: sb.gulbe@gmail.com


Pakeistas šviestuvas / 2021-03-02

Pakeistas neveikiantis šviestuvas, šviesiau bus ties Jurginų g. 1-3 sklypais.

 

 

 


Pasikeitė SB „Gulbė“ adresas / 2021-02-04

Registrų centre užregistruotas naujas SB „Gulbė“ adresas. Visą korespondenciją skirtą SB „Gulbei“ gausime nauju adresu: Gulbės g.24, LT-91300, Lelių kaimas, Klaipėdos raj. sav. Šiuo adresu pakabinta pašto dėžutė prilauso SB „Gulbė“.

 


Pakeisti šviestuvai / 2021-02-03

Dar trijose gatvėse seni, neveikiantys šviestuvai pakeisti naujais. Grybų ir Uogų gatvių sankryžoje; Rugiagėlių gatvėje ties 160-161 sklypais; Gulbės gatvėje ties 95 sklypu. Žemėlapyje pažymėta žvaigždutėmis, kuriose vietose tamsiu paros metu bus šviesiau.

 


Patvirtinti SB „Gulbė“ įstatai / 2021-02-01

2020-08-24 Sodininkų bendrijos „GULBĖ“ visuotinio eilinio pakartotinio narių susirinkimo darbotvarkėje buvo aptariama ir balsuojama už naujos redakcijos įstatų tvirtinimą, įgaliojimą juos pasirašyti bei užregistruoti registrų centre. Įstatai buvo perduoti notarui peržiūrėti ir patvirtinti, 2021-01-21 užregistruoti Registrų centre. SB Gulbė įstatai 2021-01-21 Su įstatais ir visais kitais SB „Gulbė“ dokumentais galite susipažinti puslapio skiltyje SAVININKAMS→DOKUMENTAI.


Pakeisti šviestuvai / 2021-01-11

Pakeisti šviestuvai / 2021-01-11

Neveikiantys šviestuvai buvo pakeisti naujais Slyvų g. 12 ties 49-50 sklypais ir Jurginų g. 11 ties 186-224 sklypais. Šie ruožai vakarais bus apšviesti. Primename, kad viena talka užskaitoma, jei bendrijos narys prie savo elektos tinklo yra prijungęs šviestuvą, apšviečiantį bendrijos gatvę. Jei turite šalia sklypo bendro naudojimo gatvės šviestuvą jis turi būti nukreiptas į gatvės pusę. Jei šviestuvas neveikia arba norėtumėte apšviesti savo gatvės ruožą, prašome susiekti su pirmininku.


Tvarkomės po talkų / 2020-12-05

Sukauptos šakos po talkų, susmulkintos ir išvežtos į žaliųjų atliekų aikštelę. Pirmininkui talkino: Vaidas Eičinas, Tomas Rakauskas, Laurynas Jankauskas. Ačiū vyrai!

 

 


Vamzdžiai bendrijos griovyje / 2020-11-02

Kitapus griovio esantys sklypai, kuriuose statomi namai jungiasi vamzdžius į kanalą. 2020-11-02 Sodininkų bendrija „Gulbė“ pateikė prašymą NTŽ (Nacionalinė žemės ūkio tarnybą), norėdama gauti išaiškinimą dėl griovio esančio pagal tvorą sodų teritorijoje (foto), ar galima tokia veikla ir kokius leidimus jie privalo turėti. NTŽ atsakymas čia

Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos atsakymas 2021-04-23


Išardyta tvoros dalis / 2020-10-23

Sodų bendrijos teritoriją juosia tinklnė tvora, ji yra bendrijos nuosavybė. Tvoros dalis buvo savavališkai išardyta kaimyninio sklypo, kuris yra ne sodininkų bendrijoje. Bendrija kreipėsi į savininką ir policiją dėl tvoros atstatymo, šiai dienai istorija dar nebaigta. Jei pastebėjote kokių neteisėtų veiksmų su bendrijai priklausančiu turtu, būtinai informuokite pirmininką. Ačiū 😉 SB „Gulbė“ pareiškimas policijai Istorijos pradžia čia